Уряд презентував Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок російської агресії. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Дудченко.

💬 «Відтепер Реєстр міститиме всю інформацію про пошкоджені та зруйновані об’єкти, а також дозволить формувати та зберігати акти комісійного обстеження по ним. Така єдина платформа допоможе приймати рішення про першочергове відновлення тих будівель і споруд, які необхідні для повноцінного функціонування громад, у тому числі якісно підготуватися до цього опалювального сезону. Що є вкрай важливим сьогодні», — зауважив заступник Міністра.

Розроблення та впровадження Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна відбувається Міністерством інфраструктури України у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій України та Міністерством цифрової трансформації України. Проєкт реалізується за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.