В Одеській області медики нагороджені громадською відзнакою за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», який прозвали в країні так званим «Медичним Оскаром».

Цього року володарем такої нагороди на Одещині стали Старший ординатор відділення підсилення Годенюк Микола Вікторович і Операційний брат операційного відділення, Муцко Василь Михайлович. Вони разом працюють у Військовому медичному клінічному центрі південного регіону (ВМКЦ ПР).

Відзнака починає свою історію із 2009 року та вже шостий рік є найвищою громадською нагородою. Кожного року відбувається нагородження найкращих медиків Медичним Оскаром — Орденом Святого Пантелеймона та медаллю Святого Пантелеймона.

У цьому році, зважаючи на війну в країні, традиційний конкурсний відбір було призупинено на час воєнного стану. Рішенням Поважної Ради була визначена окрема номінація «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу й незалежність України у війні з російським агресором».

У серпні, з урахуванням усіх заходів безпеки, традиційно провели церемонію нагородження медичним Оскаром, під час якої країна дізналась імена найкращих медичних працівників.