В Одеській обласній раді на 02 грудня скликають пленарне засідання шістнадцятої сесії VIII скликання, про що голова видав відповідне розпорядження.

На рекомендований порядок денний пропонуються питання діяльності обласної ради та її органів; про створення, ліквідацію, зміну найменування, затвердження статутів комунальних підприємств, установ, внесення змін до них, про їх діяльність; про об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області; про земельні правовідносини.

Також планують розглянути звернення депутатів, депутатські запити та інші питання, віднесені до компетенції обласної ради.

На сесію мають запросити народних депутатів України, начальника Одеської обласної військової адміністрації та його заступників, керівника Одеської обласної прокуратури, начальника ГУ Національної поліції в Одеській області, начальника Управління СБУ в Одеській області, а також представників засобів масової інформації.

Пленарне засідання має пройти 02 грудня 2022 року о 10:00 годині у сесійній залі обласної ради (м. Одеса, просп. Шевченка, 4, 3-й поверх).