Одеський спортсмен Джамал Кулієв завоював бронзову медаль молодіжного чемпіонату світу з боксу, який проходив в іспанській Ла-Нусії з 14 по 26 листопада.

Про що повідомляє відділення НОК України в Одеській області.

«Джамал Кулієв показав гарний бій, але судді не віддали йому перемогу! Нашого боксера позбавили можливості виступити у фіналі чемпіонату світу», — повідомила сторінка Федерація боксу України після цього бою. ФБУ подала протест, але підсумковий результат залишився без змін.

В 1/8 фіналу вісімнадцятирічний Джамал Кулієв взяв вгору над Абдулазізом Абдурахмоновим із Узбекистану, в чвертьфіналі – над індусом Мохітом Мохітом. Цей бій одесит виграв нокаутом – суддя зупинив бій за 7 секунд до завершення раунду, коли суперник не зміг прийти до тями після одного з ударів українця.

У півфінальному поєдинку з Паоло Карузо Джамал хоч і програвав після двох раундів, проте зберігав шанси на загальну перемогу, адже відставання було мінімальним. Втім, під час 3-го раунду наш боксер був дискваліфікований, і перемога була присуджена супернику, який у підсумку став срібним призером змагань.