Сьогодні, 29 листопада у Міжнародному бюро виставок президент Володимир Зеленський разом з українською командою представив кандидатуру Одеси для участі у міжнародній технологічній виставці Експо-2030.

«Чому саме Одеса? Чому саме Україна ? Чому саме Чорне море ? Цьогоріч Україна стала світовим взірцем сміливості. Мільярди людей на усіх континентах побачили, що означає українська незламність і чому російський терор не досягне своєї мети. І побачать, як Україна стане взірцем відбудови… Прийде час української перемоги, а тоді відбудова нашої держави стане найважливішим економічним, технологічним і гуманітарним проєктом нашого часу», — заявив президент.

За словами Зеленського, у 2030 році, коли українська відбудова продемонструє значну частину із запропонованих результатів, в Україні можна буде побачити на що здатне людство, коди всі народи співпрацюють заради розвитку, миру та безпеки. Президент також додав, що Чорноморський регіон — один із ключових гарантів стабільності світу, адже на роботі порту Одеси тримається добробут десятків країн.

Схід Європи також оминали для участі у виставках, тож, за словами Володимира Зеленського, варто це виправити, в ідеалі — в Одесі — місті, яке своєю економікою було поєднано з Туреччиною, Грузією, Молдовою та Болгарією, а також є багатонаціональним і мультикультурним.

Джерело


Читайте також:

Одеса кандидат на проведення Всесвітньої виставки «Експо – 2030»

Уряд презентує Одесу для проведення всесвітньої виставки «Експо-2030»