ДТЕК Одеській електромережі докладає зусиль, щоб давати в Одесі світло під час екстрених відключень щонайменше двічі на добу по 4 години, про що зазначають на сторінці компанії у соцмережі Фейсбук.

Як йдеться, ситуація в енергосистемі лишається надзвичайно складною, тому в більшості регіонах країни, в тому числі в Одеській області, продовжують застосовуватись екстрені відключення електроенергії.

ДТЕК Одеські електромережі працює над тим, щоб світло почергово вмикалося у кожного мешканця області мінімум двічі по 4 години на добу, якщо не буде додаткових обмежень від НЕК Укренерго.

З 1 грудня ДТЕК Одеські електромережі буде робити все можливе, щоб перерва в електропостачанні для кожного клієнта складала не більше 8 – 8,5 годин і в кожній домівці світло було мінімум двічі по 4 години на добу. Відключення відбуватимуться для всіх клієнтів почергово вдень та вночі протягом тижня.

Енергетики повідомляють, що такий режим буде діяти допоки не знизиться дефіцит генерації електроенергії та ситуація в енергосистемі не стабілізується, лише тоді виникне можливість повернутись до стабілізаційних відключень, прогнозованих і за графіками.

Енергетики всієї країни цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Після ввімкнення світла просимо не вмикати одночасно всі електроприлади — це може призвести до нової аварії в вашому мікрорайоні або будинку через різке підключення одразу великого навантаження. Просимо вас поставитись до енергетиків з терпінням та розумінням. Повірте, ми робимо все можливе і неможливе, щоб відключення тривали якнайменше тривалий час., звертаються у ДТЕК Одеські електромережі.