29 листопада чергове засідання провела постійна комісія Одеської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, яку очолює Дмитро Чапір.

Частина депутатів долучилася у режимі онлайн.

На порядку денному було 12 питань. Зокрема, комісією було підтримано виділення матеріальної допомоги 150 мешканцям Одеської області на суму близько 2 млн. гривень; розглянуто та підтримано лист Одеського дитячого будинку-інтернату щодо підтримки концепції розвитку будинку-інтернату та виділення 1,1 млн грн на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва соціального гуртожитку на 42 особи. Там будуть жити колишні підопічні закладу (старші за 35 років), у яких немає житла і яких працевлаштовують в Одесі.

Члени комісії також підтримали проект рішення обласної ради про припинення КНП «Одеський обласний кардіологічний диспансер» та КНП «Одеський обласний ендокринологічний диспансер» шляхом приєднання до КНП «Одеська обласна клінічна лікарня».

Було зазначено, що наразі ці заклади не можуть функціонувати самостійно. Дмитро Чапір також додав, що дане питання вже розглядалося на засіданні Госпітальної ради: керівники диспансерів не проти того, щоб заклади увійшли до складу обласної клінічної лікарні.

Крім цього, Департамент охорони здоров’я ОДА прозвітував щодо виконання програми Здоров’я Одещини на 2022 рік. Також заслухали звіт Департаменту соціальної політики за виконання програми соціальної підтримки населення.