В Одеській області планують будувати соціальний гуртожиток, наразі питання фінансування розробки відповідної проєктно-кошторисної документації.

Про що стало відомо 29 листопада, під час засідання постійної комісії Одеської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

В майбутньому соціальний гуртожиток має розмістити колишніх підопічних Одеського дитячого будинку-інтернату. Всі вони старші за 35 років, та не мають власного житла. Цю категорію осіб надалі планують працевлаштувати в Одесі.

В результаті обговорення та заслуховування доповідачів, депутатська комісія під головуванням Дмитра Чапіра розглянула та прийшла до висновку — підтримати лист будинку-інтерната щодо концепції розвитку закладу та виділення коштів у розмірі 1,1 млн гривень на розробку ПКД будівництва соціального гуртожитку на 42 особи.

Далі, рішення щодо бюджетних видатків на початок будівництва гуртожитку мають прийняти на черговому пленарному засіданні Одеської обласної ради, яке планують провести завтра, 02 грудня.

Читайте також:

В Одеській обласній раді триває підготовка до сесії

В Одеській обласній раді скликають сесію — 02 грудня