Тепер безоплатну психологічну допомогу можна отримати у лікаря первинки. Адже цього року НСЗУ впровадила пакет — “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”.

Отримати психологічну допомогу можна в тих закладах, які уклали з НСЗУ договір на новий пакет. Саме в таких закладах, лікарі первинки пройшли необхідну підготовку та готові надати психологічну допомогу.

Що входить в безоплатну психологічну допомогу?

  Лікар первинної ланки  надасть пацієнту базову психологічну допомогу та складе план ведення і лікування в межах своєї компетенції. 

  Лікар  оцінить клінічний стан пацієнта, зокрема фізичний та психологічний, щоб виявити тривожні стани, депресії та інші розлади психічного здоров’я.

  За потреби лікар  направлять на проведення лабораторних та інструментальних  досліджень чи скерує на консультацію до лікаря-психіатра.

Більше на сайті НСЗУ в розділі “Вимоги 2022” (п.38, файл “Специфікації”). 

Як знайти медзаклад, де надають психологічну допомогу?

Знайти медзаклад, який надає такі послуги, можна:

 на дашборді НСЗУ “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій” за посиланням: https://cutt.ly/y0Plvco.

 або  зателефонуйте в контакт-центр НСЗУ за номером 16-77 – оператор підкаже, де найближчий до вас медзаклад з потрібно безоплатною послугою.