Спільний проект Південноукраїнського національного  педагогічного  університета, який представив твори викладачів та студентів художньо-графічного факультету, що втілили у своїх картинах культурний код Одеської опери — 

У просторі парадних сходів входу зі скверу «Пале-Рояль» Одеського національного академічного театру опери та балету розташувалася виставка творів викладачів та студентів художньо-графічного факультету Університету Ушинського. 

Це спільний творчій проєкт Південноукраїнського національного  педагогічного  університета с театром опери та балету, в якому представлені твори викладачів та студентів факультету, що втілили у своїх картинах культурний код Одеської опери.

Він розпочався у жовтні 2021 року у 134 День народження театру. У цей день викладачі та студенти вийшли на пленер до театру та вшанували живописними творами перлину архітектурного образу Одеси. 

Творчий проєкт співпраці художньо-графічного факультету Університету Ушинського та театру продовжувався протягом року: художники-викладачі створювали полотна у різні пори безпосередньо на пленері та за враженнями у майстернях; студенти виконували кваліфікаційні роботи, віднаходячи неповторний художній образ Одеської опери.

У парадному виставковому просторі представлені пейзажні та тематичні композиції, головною темою та мотивом у яких є Оперний театр.

Виставка відкрита для глядачів, що будуть приходити на вистави протягом січня.