В Одеській області розпочали роботу та прийом громадян, ще п’ять новостворених відділів ЦНАП: в Лиманській селищній раді Роздільнянського району; в Мологівській сільській раді Білгород-Дністровського району; Городненської сільраді Болградського району  в Дачненській та Великодальницькій сільських радах Одеського району.

За інформацією Одеської ОВА, центри надаватимуть більш як 160 видів адміністративних послуг, серед яких найбільш затребувані наразі це послуги реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання особи та оформлення і видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Також завдяки підключенню та налаштуванню електронних сервісів шерингу цифрових копій документів з Дії, ЦНАП приймають копії цифрових документів з Дії громадян, що значно скорочує час та допомагає заощадити кошти на зайві папірці при обслуговуванні громадян.

На сьогодні, в Одеській області створено та функціонує 70 центрів надання адміністративних послуг, 2 територіальних підрозділи та 63 віддалених робочих місць адміністраторів. В ЦНАПах Одеської області працює більш ніж 700 адміністраторів.

Завдяки відкриттю ще п’яти нових ЦНАП, надання адміністративних послуг населенню у територіальних громадах стане ще більш доступним та якіснішим.