В одній зі шкіл селища Раухівка на Одещині відкрили «клас безпеки», про це повідомили в ГУ НП в одеській області.

Як йдеться, спеціалізована кімната містить все необхідне для цікавих теоретичних та практичних занять з безпеки життєдіяльності. Проводитимуть їх з дітьми викладачі, поліцейські, рятувальники, медики та інші фахівці.

Нагадаємо, торік 26 грудня ми вже повідомляли, що в Одеській області відкрили два шкільні «класи безпеки»


Перший урок у «класі безпеки» провели працівники Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Разом з ювенальними поліцейськими діти згадали алгоритм дій при сигналі «повітряної тривоги». Зокрема, що треба слухати вказівки вчителів, один за один, швидко, але без паніки, пройти в укриття, взявши з собою тривожні валізи з речами першої необхідності (питною водою, їжею, аптечкою та одягом), в укритті поводитися чемно, підтримувати і допомагати один одному, а покидати сховище тільки після команди «відбій повітряної тривоги».

Рятувальники розповіли дітям про мінну небезпеку і пограли з ними в настільну гру, під час якої школярі виявляли підозрілі предмети та розповідали, що потрібно робити у тій чи іншій ситуації. Діти запам’ятали, що не можна брати до рук, пересувати, приносити додому підозрілі та вибухонебезпечні предмети, кидати в них іншими предметами, навіть наближатися до них небезпечно. Про знахідку потрібно негайно повідомити дорослим, зателефонувати до рятувальників та поліцейських за номерами 101 та 102.

Наостанок правоохоронці нагадали дітям правила дорожнього руху, наголосили, що дорогу треба переходити у встановлених для цього місцях (де є пішохідні переходи та світлофори), а в нічну пору доби позначати себе світовідбиваючими елементами та ліхтариками.