За інформацією Українського Гідрометцентру починаючи з 24 січня та впродовж всього тижня по всій Одеській області очікується погіршення погодних умов, коливання температури від -5°С до +4°С.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Одеській області.

Як йдеться, також очікуються опади у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг. Починаючи з ночі та вранці 25 січня на дорогах Одеської області — ожеледиця! (I рівень небезпечності, жовтий).

В регіональному автодорі зазначають, що підрядні організації знаходяться на цілодобовому чергуванні та готові до усунення наслідків несприятливих погодних умов. Аналітично-моніторинговий центр Служби автомобільних доріг в Одеській області працює у цілодобовому режимі.

У відомстві звертаються до водіїв та просять не виїжджати без нагальної потреби на далекі відстані, а при плануванні маршрутів перевіряти стан свого автомобіля та враховувати погодні умови. Під час руху проїжджою частиною, дотримуватись безпечної дистанції та інтервалу.

Нагадуємо, що для отримання інформації про стан проїзду автошляхами та оперативного реагування на надзвичайні ситуації — цілодобово працює єдиний контакт-центр Укравтодор:
+38 067 400 60 80.