В ДТЕК Одеські електроенергії надали актуальну інформацію про обмеження електроенергії на 25 січня на території Одещині.

Як йдеться в операторі системи розподілу, в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак.

Ліміт з 00:00 до 07:00 — 434,55 МВт. Через це до 7 ранку 25 січня в області застосовуватимуть екстрені відключення світла.

Ліміт з 7:00 до 24:00 — 600,11 МВт. За поточних погодних умов та рівня споживання електроенергії споживачами, цього ліміту буде достатньо для застосування графіків стабілізаційних відключень. Проте, світло буде лише в гарантовані години білої зони.

Дізнатися коли відбуватимуть відключення/включення світла за вашою адресою під час стабілізаційних відключень ви можете на сайті ДТЕК Одеські електромережі: dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns

Як зазначається, до цілодобових графіків стабілізаційних відключень ОСР зможе повернутися, коли знизиться дефіцит електроенергії в країні, і НЕК Укренерго зможе надати більші ліміти споживання на область.

Відмітимо, ми сьогодні повідомляли, що на ДТЕК Одеські електромережі наклали штраф та призначають додаткову перевірку