В Одеській області розвантажать електричну мережу, а вивільнену потужність спрямують на потреби побутових споживачів.

Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.

Як йдеться, задля повернення світла в будинки одеситів ДТЕК передав місту 15 потужних генераторів для критичної інфраструктури.

До них буде перепідключено з електричної мережі низку соціально важливих об’єктів. Так енергетики розвантажать мережу, а вивільнену потужність спрямують на потреби побутових споживачів.

Як зазначається, це дозволить забезпечувати світлом житлові будинки Одеси та Одеського району двічі на добу по 2 години.

Від генераторів буде заживлено водоканал, пункти теплопостачання та інші соціально важливі об’єкти.

Загалом в найближчі два дні Одесі передадуть близько 65 потужних генераторів.
Це дозволить розвантажити електричну мережу. Вивільненої потужності вистачить, щоб вже сьогодні забезпечувати світлом побутових споживачів в Одесі та Одеському районі кожні 2 години через 8 годин без світла.

Наразі це той максимум, яким може забезпечити все наявне та справне енергетичне обладнання регіону. Коли в місто будуть доставлені всі генератори — перерва в електропостачанні одеситів почне скорочуватися.

Нагадаємо, 3 та 4 лютого сталися дві масштабні аварії на ключовій підстанції Укренерго. Вона живила Одесу та Одеський район. Роботи з її відновлення тривають.