Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей на двох змаганнях національного рівня, які відбулися в Києві з 5 по 7 лютого.

Про що повідомляє відділення НОК в Одеській області.

Як йдеться, на Кубку України збірна Одеської області завоювала 3 медалі – по 1-й кожного ґатунку.

Чемпіоном став легкоатлет із Чорноморська Владислав Шепелєв, срібну медаль завоював його земляк, також представник обласної СДЮСШОР, Нікіта Стаднюк. А одеський динамівець Володимир Кілко став бронзовим призером змагань.

На цьому турнірі призерам медалі не вручалися, а переможцям отримували приз у вигляді золотої шиповки.

На чемпіонаті України серед юнаків (2006-2007 рр.н.) збірна Одеської області завоювала дві медалі – обидві бронзові: вихованка подільської КДЮСШ «Локомотив» Вікторія Яцишина і одеситка Дар’я Петровська, яка представляє обласну СДЮСШОР.

Більш детальніше про здобуття нагород легкоатлетами Одещини читайте на сайті регіонального НОК.