Вигодянська сільська рада на Одещині проводить громадське обговорення щодо перейменування залізничного зупиночного пункту «Жовтнева».

Про що повідомляється на сайті територіальної громади.

Як йдеться, сільрада врахувала лист Виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень» АТ «Українська залізниця».

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на офіційному вебсайті сільської ради на поштову адресу: Одеська область, Одеський район, с.Вигода, вул.Нова, 33-а та на електронну пошту сільської ради selovugoda@ukr.net або за телефоном: 048-753-10-02.

Громадське обговорення проводять у формі електронних консультацій з громадськістю: forms.gle/SYJzdWtKyh4vmeaR9, мережі Facebook, анкетування жителів населених пунктів в строк до 21 березня 2023 року.

Зазначається, що результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Вигодянської сільської ради за посиланням: vygoda-gromada.gov.ua/ протягом 14 днів після закінчення обговорення.


Додатково: Жовтнева (також 1481 км) — пасажирський залізничний зупинний пункт Одеської залізниці на лінії Роздільна I — Одеса-Головна між станціями Вигода (8 км) та Дачне (7 км). Розташований поблизу села Важне Вигодянської територіальної громади. На платформі зупиняються приміські поїзди.