На Одещині в Болградському ліцеї №3 відкрили меморіальну дошку випускнику навчального закладу Юрію Бондаренку, який загинув на війні, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Про це повідомляє інтернет-видання «Махала».

Як йдеться, дошку встановили за сприяння громадської організації «Болградська районна спілка ветеранів АТО». Право відкрити меморіальну дошку надали сестрі загиблого Аллі Козирьковій.

Також, раніше на честь Юрія Бондаренко назвали вулицю в Болграді. Відтепер колишня Мініна і Пожарського має ім’я загиблого воїна.

Юрія Бондаренко поховали в Болграді 2 жовтня минулого року. Він народився 14 серпня 1989 року в Болграді. У 2004 році закінчив Болградську середню школу №3.  З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну його призвали до лав Збройних Сил України. Він був стрільцем, помічником гранатометника стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А-0666. Під час виконання бойового завдання 30 вересня 2022 року в Херсонській області загинув внаслідок множинних осколкових поранень.