На внутрішніх водоймах Одеської області відкрито навігацію для суден флоту рибної промисловості, за винятком Малого Аджалицького лиману, південної частини Дністровського лиману, Будацького лиману, озер Шагани, Алібей, Бурнас, а також окремих ділянок Дністра та Дунаю і озера Сасик.

Про це пише видання «Кут огляду» публікуючи спільний наказ Одеської ОВА та Оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» від 06.03.2023 № 3.

Як йдеться, вихід плавзасобів дозволяється виключно у світлий час доби суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на підставі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, в режимі СТРГ.

Водночас наголошуємо, що вилов водних біоресурсів необхідно здійснювати з урахуванням безпекової ситуації, а також з обов’язковим дотриманням природоохоронного законодавства.

Детальніше про навігацію плавзасобів флоту рибної промисловості у спільному наказі Одеської ОВА та Оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» від 06.03.2023 № 3.