На Одещині внаслідок масованої ракетної атаки росіян було пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури в області, через це вночі була знеструмлена частина регіону.

Про це повідомляє ДТЕК.

Як йдеться, ремонтні бригади «Укренерго» та ДТЕК вже ліквідовують наслідки обстрілів. Допоки триватиме відновлення енергосистеми, світло постачатиметься відповідно до графіків стабілізаційних відключень, які розміщені на сайті.

Відмітимо, що сьогодні вночі 09 березня в Одеській області була оголошена повітряна тривога, яка тривала з 01:55 до 07:37 години.

За повідомленням начальника Одеської ОВА Максима Марченко, станом на 04:12 годину в наслідок масованого ракетного удару є влучання ракет в об’єкт енергетичної інфраструктури області, а також пошкоджені житлові будинки. На щастя постраждалих немає. Наразі діють обмеження електропостачання. За результатами роботи підрозділів протиповітряної оборони є збиття ракет.

Станом на 08:12 годину йдеться, що в Одеській області пошкоджено декілька ліній електропередач та опора. Наразі діють погодинні екстрені відключення електроенергії. В інших областях України також є пошкодження енергетичної інфраструктури. Енергетики вже розпочали ремонтні роботи. Підрозділами протиповітряної оборони в небі над Одещиною було збито 6 ракет та один безпілотний літальний апарат.

Зазначається, що обласна військова адміністрація тримає на постійному контролі хід відновлювальних робіт. Більш детальна інформація буде ввечері.

ДТЕК Одеські електромережі наразі застосовують погодинні екстрені відключення електроенергії по району для стабілізації енергосистеми.