Сьогодні в КЗ «Одеська спеціальна школа №91 Одеської обласної ради» відкрито «Клас безпеки» для дітей з порушеннями слуху.

Про що повідомляє Одеська ОВА.

Як йдеться, перший урок з представниками ГУ ДСНС України в Одеській області, Патрульної поліції, ювенальної превенції пройшов для діток у комфортних умовах з сурдоперекладачем українською жестовою мовою. З сурдоперекладом був і мультфільм про мінну безпеку, що так актуально в умовах воєнного сьогодення.

«Це вже 65 клас на Одещині. До початку навчального року ставимо собі завдання відрити інтерактивні безпекові простори у кожному закладі освіти регіону»,- повідомив директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації, Олександр Лончак.

Зазначається, що профільний департамент продовжує реалізувати всеукраїнський проєкт «Клас безпеки», метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, надання домедичної допомоги, алгоритмам дій в умовах надзвичайних ситуацій тощо.

Нагадаємо, ми раніше вже писали, що в школі селища Раухівка на Одещині відкрили «клас безпеки», а також в Одеській області відкрили два шкільні «класи безпеки».