Вчора, 27 березня у держустанові «Ізмаїльський слідчий ізолятор» на Одещині було проведено культурно-просвітницький захід на тему «Героїчне минуле України» за участі громадської організації «Краєвєд».

Про це повідомляють у ГО «Краєвєд» з посиланням на офіційну сторінку слідчого ізолятора у Facebook.

Як йдеться, з метою підвищення духовного розвитку й підтримки засуджених та осіб, узятих під варту, даний захід провів Андрій Шевченко, кандидат історичних наук та член ГО «Краєвєд».

Під час своєї презентації історик розповідав про героїчне минуле України та знайомив учасників з визначними постатями української історії, такими як Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Євген Коновалець та інші. Учасники заходу мали можливість дізнатись більше про роль цих героїв в історії України та про їх внесок у формування сучасної української нації.

Також під час заходу було організовано дискусію про те, як героїчне минуле може впливати на сучасне життя людей. Учасники ділилися своїми думками та досвідом про те, як історія може надихати та допомагати у подоланні викликів сьогодення.

Зазначається, що захід було проведено в атмосфері поваги та співпраці. Учасники відзначили, що такі події допомагають їм знайти мотивацію для позитивних змін у житті та підвищують рівень самовдосконалення та розвитку.

Загалом, проведення культурно-просвітницького заходу на тему «Героїчне минуле України» в установі є важливою ініціативою для забезпечення реабілітації та повернення до суспільства осіб, узятих під варту. Такі події допомагають відновлювати віру в себе та покращувати психологічний стан засуджених, а також дають можливість розширювати світогляд та культурні знання.

«Героїчне минуле України» було організовано відділом соціально-виховної та психологічної роботи ДУ «Ізмаїльський слідчий ізолятор».

Нагадаємо, раніше ми також писали, що на Одещині у червні 2021 року була видана перша у своїй темі монографія ізмаїльського дослідника Андрія Шевченко – «Господарський комплекс Буджака у ХІХ – на початку ХХ ст.: історія регіональної економіки».