Odesa EXPO 2030 презентували на другому щорічному онлайн-симпозіумі ISIE «Найкращі практики в дизайні Всесвітніх Експо».

Про це повідомляє Одеська ОВА.

Як йдеться, на онлайн-симпозіумі ISIE 2023 свої доповіді презентували вчені, професіонали та ентузіасти, щоб вивчити досвід минулого та створити нові ідеї та практики, пов’язані з дизайном майбутніх Всесвітніх виставок.

У перший день панельні дискусії зосередилися на уроках, отриманих із попередніх заходів, а також на висвітлені роботи експертів у сферах, пов’язаних з дизайном виставок 21 століття.

Другий день був присвячений запрошеним учасникам, а саме дизайнерам нещодавньої виставки у Дубаї. Своїм досвідом також поділилися дизайнери іспанського та австрійського павільйонів Expo 2020. Після них виступали представники кандидатів на участь у майбутніх Всесвітніх виставка: Expo 2025 в Осаці, Expo 2027 та Expo 2030.

Нагадаємо, 24 березня ми писали, що в Одесі пропри війну готові провести EXPO 2030 — вважають в Мінекономіки України.


The Institute for the Study of International Expositions) — глобальна міждисциплінарна мережа дослідників і фахівців, зацікавлених у дизайні, просуванні, впливовості та важливості проведення, а також сприйнятті та наслідках всесвітніх ярмарків і виставок, що проводяться з 1851 року.