Командир відділення однієї з військових частин ЗС України, видаючи себе за посадову особу одного з РТЦК та СП в Одеській області, одержав грошові кошти в сумі 2500 дол. США.

Про це повідомляє Одеська спецпрокуратура.

Як йдеться, такі кошти затриманий отримав за сприяння військовозобов’язаному у виготовленні та наданні документів, що слугували б йому законною підставою для перетину державного кордону.

02 травня, після передавання документів і одержання хабаря, військовослужбовця затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.
Наразі затриманому повідомлено про підозру (ч. 3 ст. 368 КК України) й обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 268 400 гривень. Крім того, перевіряється причетність інших осіб до вчинення злочину.

Зазначається, досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі слідчого управління ГУНП в Одеській області за оперативного супроводження працівників Департаменту військової контррозвідки УСБ України.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.