Мешканця Одеси визнано винним у державній зраді та незаконному поводженні з вогнепальною зброєю та боєприпасами. Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори одеської обласної прокуратури у суді довели, що чоловік добровільно сприяв державі-агресору у проведенні підривної діяльності проти України (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України).

Інформатор розвідував в Одесі і області чисельність та маршрути переміщення особового складу, захисні укріплення, їх маскування, місця зосередження бойової техніки та озброєння ЗСУ.
Він збирав у соцмережах та телеграм-каналах інформацію про волонтерів, які надають допомогу силам оборони України, одеситів, які займають і транслюють суспільству активну проукраїнську позицію.

Також агент передавав російським кураторам інформацію про персональні дані відомих йому українських військовослужбовців для подальшого їх знищення та вчинення щодо них інших злочинів. Намагаючись максимально використати свій потенціал зі збору розвідувальної інформації, обвинувачений передавав білоруській журналістці дані про підготовку підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України до оборони Одещини. Передану інформацію, у подальшому, ворог використовував для завдання ракетних ударів по регіону.

Під час затримання у чоловіка виявлено та вилучено мобільний телефон, який використовувався в злочинній діяльності, та вогнепальну зброю з боєприпасами.

У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, утім не розкаявся у вчинених злочинах, з огляду на свої ідеологічні вподобання.