На Одещині Ізмаїльська міська центральна лікарня отримала сучасне медичне обладнання у відділення новонароджених з ліжками інтенсивної терапії перинатального центру. Обладнання надали за сприяння Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

Про це повідомляє Департамент охорони здоровʼя Одеської ОВА.

Як йдеться, серед допомоги — три лампи для фототерапії новонароджених. Вони призначені для лікування неонатальної гіпербілірубінемії (жовтяниці новонароджених), запобігають проведенню замінного переливання кров.

Дві відкриті реанімаційні системи. Вони призначені для підтримки необхідних мікрокліматичних умов для лікування недоношених дітей. Такі діти не витримують навіть мінімального зниження температури: будь-які перепади впливають негативно і зменшують шанси на виживання. Тому для недоношених новонароджених так важливо підтримувати нейтральну температуру середовища, в якій вони знаходяться.

Два інкубатори для недоношених немовлят з малою масою тіла. Вони призначені для виходжування і проведення ефективного лікування недоношених і ослаблених дітей (в тому числі глибоко недоношених дітей з критичною масою тіла). Інкубатор забезпечує створення і підтримання в просторі під ковпаком дитячого відсіку мікроклімату з заданими параметрами і цілодобовий моніторинг фізіологічних характеристик пацієнта.

Зазначається, що окрім Ізмаїльської міської центральної лікарні, медичне обладнання отримають ще 9 закладів охорони здоров’я Одеської області.